Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Gdzie zaparkować w święta?

Gdzie zaparkować w święta?

Podpowiadamy – większość parkingów P+R będzie czynnych również w święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok i święto Trzech Króli. Dodatkowo w noc sylwestrową można będzie pozostawić samochód na całą noc.

Chcąc ułatwić  podróżowanie osobom zmotoryzowanym parkingi Parkuj i Jedź będą otwarte również w okresie świątecznym. 25 i 26 grudnia (święta Bożego Narodzenia), 1 stycznia (Nowy Rok) oraz 6 stycznia (święto Trzech Króli) można będzie skorzystać z wszystkich parkingów oprócz P+R Metro Imielin oraz P+R Warszawa Stadion.

Ponadto, chcąc umożliwić bezpieczne pozostawienie samochodu osobom udającym się na imprezy kulturalno-rozrywkowe na terenie Warszawy, w Sylwestra parkingi P+R będą czynne całą dobę.

UWAGA!
Decyzją zarządcy, tereny przylegle do parkingu P+R Warszawa Stadion (strefa B) będą w dniach 25-29 grudnia 2017 roku funkcjonowały jako płatne przez całą dobę.

opublikowano 21 grudnia 2017r.
ostatnia aktualizacja 22 grudnia 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Witamy Łomianki w 1 strefie

Witamy Łomianki w 1 strefie

Komunikacja miejska, organizowana przez Zarząd Transportu Miejskiego, dawno już przekroczyła granice samej Warszawy. Mapa, przedstawiająca trasy linii autobusowych wygląda bardzo ciekawie i uświadamia, jak rozbudowany i rozległy jest to system, jak wiele osób korzysta z transportu publicznego nie tylko w centrum stolicy, ale także na jej obrzeżach. Autobusy i Szybka Kolej Miejska docierają do wielu miejscowości, stanowiących aglomerację warszawską. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską