Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Gdzie zaparkować w święta?

Gdzie zaparkować w święta?

Podpowiadamy – większość parkingów P+R będzie czynnych również w święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok i święto Trzech Króli. Dodatkowo w noc sylwestrową można będzie pozostawić samochód na całą noc.

Chcąc ułatwić  podróżowanie osobom zmotoryzowanym parkingi Parkuj i Jedź będą otwarte również w okresie świątecznym. 25 i 26 grudnia (święta Bożego Narodzenia), 1 stycznia (Nowy Rok) oraz 6 stycznia (święto Trzech Króli) można będzie skorzystać z wszystkich parkingów oprócz P+R Metro Imielin oraz P+R Warszawa Stadion.

Ponadto, chcąc umożliwić bezpieczne pozostawienie samochodu osobom udającym się na imprezy kulturalno-rozrywkowe na terenie Warszawy, w Sylwestra parkingi P+R będą czynne całą dobę.

UWAGA!
Decyzją zarządcy, tereny przylegle do parkingu P+R Warszawa Stadion (strefa B) będą w dniach 25-29 grudnia 2017 roku funkcjonowały jako płatne przez całą dobę.

opublikowano 21 grudnia 2017r.
ostatnia aktualizacja 22 grudnia 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro zmienia Warszawę

Metro zmienia Warszawę

Metro ma „właściwości miastotwórcze”. Dzielnice Warszawy, do których dociera, rozwijają się szybciej, przyciągają biznes i nowych mieszkańców. Tak było na Ursynowie i Bielanach, to samo dzieje się na Woli oraz Pradze, dlatego naszym Czytelnikom postanowiliśmy przybliżyć, co zmieniło się w stolicy po wybudowaniu centralnego odcinka II linii metra. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską