Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Zajęcia komunikacyjne dla szkół – nabór zakończony

Zajęcia komunikacyjne dla szkół – nabór zakończony

Zarząd Transportu Miejskiego zakończył nabór na zajęcia komunikacyjne dla klas I – III ze szkół podstawowych z Warszawy w ramach projektu „Nasza wspólna sprawa, ekologiczna Warszawa”.

Dziękujemy za zainteresowanie i liczne zgłoszenia. Niestety liczba chętnych placówek przewyższyła ilość przewidzianych miejsc. W przypadku zwolnienia się któregoś z terminów podamy informację na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych ZTM.

Podczas zajęć dzieci dowiedzą się czym jest transport publiczny, poznają główne zasady bezpiecznego podróżowania komunikacją miejską, dowiedzą się jak ona wpływa na środowisko naturalne. Uczniowie przekonają się o ekologicznych zaletach pojazdów elektrycznych, których przybywa na stołecznych ulicach. Cześć zajęć odbywać się będzie w podstawionym w tym dniu autobusie elektrycznym. 

Pierwsze zajęcia zaczynają się w czwartek 19 października 2017 roku.

opublikowano 18 września 2017r.
ostatnia aktualizacja 16 października 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bilety dostępne niemal wszędzie

Bilety dostępne niemal wszędzie

Obecnie kupić bilety kartonikowe lub doładować Warszawską Kartą Miejską można niemal na każdym kroku. Na stołecznych ulicach stoi coraz więcej automatów biletowych, w bardzo wielu pojazdach komunikacji miejskiej można spotkać biletomaty mobilne, a tradycjonaliści w dalszym ciągu mogą wybrać się do saloniku prasowego lub jednego z Punktów Obsługi Pasażerów. Najnowszy numer iZTM poświęcamy sieci sprzedaży biletów.  więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską