Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Zajęcia komunikacyjne dla szkół – nabór zakończony

Zajęcia komunikacyjne dla szkół – nabór zakończony

Zarząd Transportu Miejskiego zakończył nabór na zajęcia komunikacyjne dla klas I – III ze szkół podstawowych z Warszawy w ramach projektu „Nasza wspólna sprawa, ekologiczna Warszawa”.

Dziękujemy za zainteresowanie i liczne zgłoszenia. Niestety liczba chętnych placówek przewyższyła ilość przewidzianych miejsc. W przypadku zwolnienia się któregoś z terminów podamy informację na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych ZTM.

Podczas zajęć dzieci dowiedzą się czym jest transport publiczny, poznają główne zasady bezpiecznego podróżowania komunikacją miejską, dowiedzą się jak ona wpływa na środowisko naturalne. Uczniowie przekonają się o ekologicznych zaletach pojazdów elektrycznych, których przybywa na stołecznych ulicach. Cześć zajęć odbywać się będzie w podstawionym w tym dniu autobusie elektrycznym. 

Pierwsze zajęcia zaczynają się w czwartek 19 października 2017 roku.

opublikowano 18 września 2017r.
ostatnia aktualizacja 16 października 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpieczny mały pasażer

Bezpieczny mały pasażer

Każdego dnia w Warszawskim Transporcie Publicznym spotykamy pasażerów, którzy w komunikacji miejskiej powinni cieszyć się specjalnymi względami: osoby starsze, osoby z niepełnosprawnościami czy rodziców z małymi dziećmi. Właśnie tej grupie pasażerów poświęcamy lipcowy numer naszego biuletynu. Naszą wspólną troską powinno być zapewnienie im bezpiecznego i możliwie wygodnego korzystania z pojazdów WTP. Rodzice natomiast sami muszą pamiętać o kilku ważnych zasadach, dzięki którym ich podróż będzie spokojna, a dziecko bezpieczne. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską