Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

K O N K U R S
Popłyń z E-HOLOGRAMEM

K O N K U R S<br>Popłyń z E-HOLOGRAMEM

Publikujemy przedostatnią serię pytań w naszym konkursie dla osób, które przedłużyły ważność swojego e-hologramu Karty Warszawiaka. Dla najszybszych osób, które odpowiedzą prawidłowo przewidziane zostały bilety na rejs Tramwajem Wodnym.

 


1. Która linia tramwajowa na pewnym odcinku kursuje w dwie strony po jednym torze (z mijankami)?

a) 20
b) 22
c) 24

2. Jak nazywa się coroczne wrześniowe wydarzenie związane z Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu?

a) Warszawskie Dni Komunikacji Miejskiej
b) Dni Transportu Publicznego
c) Warszawskie Dni Transportu

3. Jaka rocznicę istnienia obchodzi w tym roku ZTM?

a) 15-lecie
b) 20-lecie
c) 25-lecie

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do końca niedzieli pod adresem socialmedia@ztm.waw.pl. Nagrodę w postaci dwóch biletów na rejs Tramwajem Wodnym otrzymają trzy pierwsze osoby, które je nadeślą. Oprócz odpowiedzi na 3 pytania należy potwierdzić fakt przedłużenia ważności e-hologramu Karty Warszawiaka do 30 września 2018 r. w automacie biletowym na własnej karcie (wraz z podaniem numeru Karty Miejskiej).

Szczegóły konkursu wraz z regulaminem można znaleźć tutaj.

opublikowano 11 sierpnia 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zielona Warszawa - ekologiczna komunikacja

Zielona Warszawa - ekologiczna komunikacja

Nigdy dość rozmawiania o ekologii - środowisko naturalne bardzo łatwo zniszczyć, a bardzo trudno odbudować jego równowagę. Mieszkańcy Warszawy mają to szczęście, że ich miasto jest bardzo zielone i nawet niedaleko centrum można znaleźć piękne parki, a nawet lasy. Nie trzeba też wyjeżdżać daleko poza stolicę, żeby znaleźć piękne przyrodniczo miejsca, w których zachowała się dzika przyroda. Najlepiej tam dotrzeć komunikacją miejską - to bardzo proekologiczny sposób podróżowania. Dlatego Zarząd Transportu Miejskiego przygotował Zieloną Mapę, która przedstawia atrakcje ekologiczne Warszawy i zawiera wskazówki, jak do nich dojechać. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską