Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Zmiany w kursowaniu pociągów na linii siedleckiej

Zmiany w kursowaniu pociągów na linii siedleckiej

Prace przy przebudowie stacji Warszawa Rembertów prowadzone w dniach 12 – 18 sierpnia przez PKP Polskie Linie Kolejowe, powodują istotne zmiany i ograniczenia w kursowaniu pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich na linii siedleckiej. W tym czasie pociągi pomiędzy Rembertowem i Sulejówkiem Miłosną jeżdżą w obu kierunkach wyłącznie po jednym torze. Dla pasażerów została uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza.

W tych dniach większość pociągów SKM linii S2 kursuje tylko do stacji Warszawa Wschodnia, a wybrane dojeżdżają do Rembertowa i Sulejówka Miłosny. Pociągi Kolei Mazowieckich linii R2 również kursują w ograniczonym zakresie. W związku z utrudnieniami, w dniach 12 – 18 sierpnia na odcinku Warszawa Zachodnia – Sulejówek Miłosna obowiązuje wzajemne honorowanie wszystkich rodzajów biletów ZTM – KM.

Z uwagi na to, że pomiędzy Rembertowem i Sulejówkiem Miłosną pociągi jadą po jednym torze, na przystankach Warszawa Wesoła, Warszawa Wola Grzybowska i Sulejówek, w obu kierunkach zatrzymują się wyłącznie przy peronie 1 (tym, który normalnie obsługuje ruch w stronę Sulejówka i Siedlec). Rozkład jazdy SKM linii S2 obowiązujący w dniach 12 – 18 sierpnia jest dostępny w tym miejscu.

Dla pasażerów została uruchomiona komunikacja zastępcza. Autobusy linii ZS2 kursują w dniach 12 – 18 sierpnia na trasie Dw. Wschodni (Lubelska) – Sulejówek Miłosna.

Autobus zatrzymuje się przy stacjach / przystankach kolejowych:

 • Warszawa Wschodnia – na przystanku Dw. Wschodni (Lubelska) – od strony dworca podmiejskiego przy ul. Lubelskiej,
 • Warszawa Rembertów:
  • w kierunku centrum Warszawy – na ul. Marsa przy ul. Ilskiego (razem z liniami 183 i 514),
  • w kierunku Sulejówka – na ul. Cyrulików,
 • Warszawa Wesoła – na ul. Okuniewskiej,
 • Sulejówek - na ul. Kombatantów II Wojny Światowej,
 • Sulejówek Miłosna: na ul. Bema.

UWAGA:

 • autobus nie zatrzymuje się przy przystanku kolejowym Warszawa Wola Grzybowska (obsługa autobusami 173 i 514 w ul. Armii Krajowej),
 • na odcinku Dworzec Wschodni – Wiatraczna linia ZS2 nie ma przystanków.

Szczegółowe informacje o zmianach i honorowaniu biletów są dostępne w tym miejscu.

opublikowano 10 sierpnia 2017r.
ostatnia aktualizacja 16 sierpnia 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

10 lat Warszawskich Linii Turystycznych

10 lat Warszawskich Linii Turystycznych

Świętujemy w tym roku 10-lecie Warszawskich Linii Turystycznych, organizowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego. Przez ten czas na pokłady jednostek pływających pod szyldem WLT wsiadło ponad milion pasażerów, a same Warszawskie Linie Turystyczne stały się ważną częścią letniej oferty stolicy. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską