Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Warsztaty ekologiczne – nabór zakończony

Warsztaty ekologiczne – nabór zakończony

Zarząd Transportu Miejskiego zakończył nabór na zajęcia edukacyjne z wychowania dla klas I-III ze szkół podstawowych w ramach projektu „Nasza wspólna sprawa – ekologiczna Warszawa”.

Zajęcia odbędą się w dniach 25-29 września br. w formie warsztatów w Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Lesie Kabackim. Poprowadzą je w dwóch blokach tematycznych pracownicy ZTM oraz Lasów Miejskich - Warszawa.

Jednocześnie informujemy, że we wrześniu 2017 roku ruszy kolejny nabór na zajęcia komunikacyjne organizowane przez ZTM w szkołach. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

opublikowano 1 sierpnia 2017r.
ostatnia aktualizacja 18 sierpnia 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Elektrycznie znaczy ekologicznie

Elektrycznie znaczy ekologicznieWarszawa została sygnatariuszem Inicjatywy Wdrożenia Zeroemisyjnych Autobusów, ale rozwiązania proekologiczne w warszawskiej komunikacji miejskiej są wdrażane już od jakiegoś czasu. Po stołecznych ulicach jeżdżą autobusy elektryczne, a ich udział w taborze będzie się zwiększał. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską