Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Wakacyjna komunikacja miejska

Nad Wisłą tramwaje nie dają na siebie czekać

Nad Wisłą tramwaje nie dają na siebie czekać

Do centrum, na Ochotę, na Pragę? Od nocy z 28 na 29 czerwca br., w każdy piątkowo-sobotni i sobotnio-niedzielny wieczór, kursuje specjalna linia tramwajowa 77, łącząca pl. Narutowicza z Wiatraczną. Dodatkowo, po godzinie 23.00 częściej na przystanki podjeżdża „dziewiątka”.

W nocy z soboty, 28 czerwca na niedzielę, 29 czerwca po raz pierwszy została uruchomiona specjalna linia tramwajowa 77, realizująca kursy na trasie: PL. NARUTOWICZA – Al. Jerozolimskie – al. Waszyngtona – WIATRACZNA.

Tramwaje będą kursowały w lipcowe i sierpniowe noce, z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę, w godzinach 21.30-2.00.

Dodatkowo, tramwaje linii 9 codziennie częściej kursują po godzinie 23.00.

Dzięki temu, osoby wracające w piątkowe i sobotnie wieczory znad Wisły mogą szybko dostać się do centrum, na Ochotę i Pragę. Do około godziny 0.30 tramwaje w Al. Jerozolimskich – na odcinku od pl. Narutowicza do Wiatracznej – kursują co pięć minut.

opublikowano 24 czerwca 2014r.
ostatnia aktualizacja 30 czerwca 2014r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro zmienia Warszawę

Metro zmienia Warszawę

Metro ma „właściwości miastotwórcze”. Dzielnice Warszawy, do których dociera, rozwijają się szybciej, przyciągają biznes i nowych mieszkańców. Tak było na Ursynowie i Bielanach, to samo dzieje się na Woli oraz Pradze, dlatego naszym Czytelnikom postanowiliśmy przybliżyć, co zmieniło się w stolicy po wybudowaniu centralnego odcinka II linii metra. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską