Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Wrócił POP Żelazna

Wrócił POP Żelazna

Od poniedziałku 10 grudnia znów czynny jest Punkt Obsługi Pasażerów przy ulicy Żelaznej 61. W placówce w ostatnich dniach trwały prace remontowe.

Punkt Obsługi Pasażerów przy ul. Żelaznej 61 jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 20.00.

W tym punkcie swoje uprawnienia mogą wgrywać Osoby niepełnosprawne, Zasłużeni Honorowi Dawcy Krwi (wyszczególnione w taryfie przewozowej) oraz osoby, które ukończyły 70 lat bez wcześniejszego umawiania się (w pozostałych POP-ach w celu wgrania uprawnień należy wcześniej telefonicznie uzgodnić termin pod numerem: (22) 45-94-131 w godz. 8.00-16.00).

opublikowano 7 grudnia 2018r.
ostatnia aktualizacja 10 grudnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Koniec roku nastraja do refleksji i skłania do podsumowań. Mijających 12 miesięcy przyniosło wiele wydarzeń ważnych dla stołecznej komunikacji: Warszawski Transport Publiczny zyskał nowe logo, na ulice wyjechały nowoczesne autobusy o napędzie hybrydowym i gazowym, a pasażerowie mogą taniej podróżować po aglomeracji dzięki Biletom Metropolitalnym i zmianom w Karcie Warszawiaka. Działo się dużo, dlatego postanowiliśmy przypomnieć Państwu, jak mijał komunikacyjnie rok 2018. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską