Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Nowa pętla autobusowa w Rembertowie

Nowa pętla autobusowa w Rembertowie

Od poniedziałku 10 grudnia czynna jest nowa pętla autobusowa w Rembertowie. Oznacza to nowe przystanki i wydłużenie trasy linii autobusowej 199.

Nowa pętla autobusowa jest na terenie Akademii Sztuki Wojennej w Rembertowie a dokładnie na granicy z Zielonką, przy al. Generała Antoniego Chruściela „Montera", za skrzyżowaniem z ul. E. Gierczak, a przed przejazdem kolejowym.

Pętla ma dwa stanowiska postojowe dla autobusów. Od 10 grudnia działają także nowe przystanki - Emilii Gierczak 01 i 02 oraz krańcowy - Rembertów-Strzelnica 01. Nazwa dotychczasowego zespołu przystankowego Rembertów-Akademia nie zmieniła się.

Od 10 grudnia do nowo uruchomionej pętli wydłużona została trasa linii autobusowej 199. Przebiega ona w następujący sposób: Targówek - ... - al. gen. Chruściela - Rembertów-Strzelnica.

Zobacz zdjęcieZobacz zdjęcie

opublikowano 7 grudnia 2018r.
ostatnia aktualizacja 10 grudnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Koniec roku nastraja do refleksji i skłania do podsumowań. Mijających 12 miesięcy przyniosło wiele wydarzeń ważnych dla stołecznej komunikacji: Warszawski Transport Publiczny zyskał nowe logo, na ulice wyjechały nowoczesne autobusy o napędzie hybrydowym i gazowym, a pasażerowie mogą taniej podróżować po aglomeracji dzięki Biletom Metropolitalnym i zmianom w Karcie Warszawiaka. Działo się dużo, dlatego postanowiliśmy przypomnieć Państwu, jak mijał komunikacyjnie rok 2018. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską