Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

POP Żelazna w remoncie. Gdzie wgrać uprawnienia?

POP Żelazna w remoncie. Gdzie wgrać uprawnienia?

W poniedziałek, 3 grudnia zacznie się remont Punktu Obsługi Pasażerów przy ulicy Żelaznej 61. Osoby uprawnione do bezpłatnych przejazdów będą mogły w tym czasie kodować uprawnienia w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego, tuż obok.

Punkt Obsługi Pasażerów przy ulicy Żelaznej 61 będzie nieczynny z powodu remontu od poniedziałku 3 grudnia do odwołania. W tym czasie dłużej, bo w godz. 7.00 – 20.00, czynny  będzie pobliski POP przy stacji metra Rondo ONZ.

W czasie remontu punktu przy ulicy Żelaznej osoby niepełnosprawne, Zasłużeni Honorowi Dawcy Krwi (osoby wyszczególnione w taryfie przewozowej) oraz osoby, które ukończyły 70 lat, uprawnienia do bezpłatnych przejazdów będą mogły zakodować w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego, mieszczącej się również przy ulicy Żelaznej 61. Prosimy o zgłoszenie się do recepcji ZTM od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-20.00.

Uprawnienia do bezpłatnych przejazdów na Warszawską Kartę Miejską można wgrywać także w pozostałych Punktach Obsługi Pasażerów ZTM w dni powszednie, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu pod numerem telefonu: (22) 45-94-131 w godz. 8.00-16.00.

opublikowano 30 listopada 2018r.
ostatnia aktualizacja 7 grudnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Koniec roku nastraja do refleksji i skłania do podsumowań. Mijających 12 miesięcy przyniosło wiele wydarzeń ważnych dla stołecznej komunikacji: Warszawski Transport Publiczny zyskał nowe logo, na ulice wyjechały nowoczesne autobusy o napędzie hybrydowym i gazowym, a pasażerowie mogą taniej podróżować po aglomeracji dzięki Biletom Metropolitalnym i zmianom w Karcie Warszawiaka. Działo się dużo, dlatego postanowiliśmy przypomnieć Państwu, jak mijał komunikacyjnie rok 2018. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską