Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Prace na Ursynowie i w Rembertowie

Prace na Ursynowie i w Rembertowie

W niedzielę ekipy budowlane rozpoczęły prace po wschodniej stronie węzła Czwartaków przy ul. Żołnierskiej. W poniedziałek na Ursynowie wyłączona z ruchu zostanie wschodnia jezdnia ul. J. Rosoła.

Na niedzielę, 4 listopada ok. godz. 22.00 wykonawca przebudowy ul. Żołnierskiej zmienił organizację ruchu na skrzyżowaniu ulic Żołnierskiej i Czwartaków. Rozpoczął prace przy docelowym układzie drogowym po wschodniej stronie węzła Czwartaków. Nie można skręcić z ul. Żołnierskiej (jadąc od strony Strażackiej) w prawo w Czwartaków, a z Czwartaków wyjazd jest tylko w lewo (w stronę Strażackiej).

Zmieniła się trasa linii autobusowej 199 w kierunku Targówka. Od skrzyżowania al. gen. A.  Chruściela „Montera” z ulicą I. Paderewskiego autobusy jadą następującą trasą: 

199 (w kierunku Targówka): al. Chruściela – Strażacka – Żołnierska – przejazd nad ul. Czwartaków nowym zachodnim wiaduktem – Żołnierska i dalej swoją trasą podstawową.

Trasa nocnej linii autobusowej N24 pozostaje bez zmian.

Budują na Ursynowie

Dzielnica Ursynów buduje drugą jezdnię ul. Relaksowej na odcinku od M. Rosnowskiego do  Wąwozowej. Dlatego w poniedziałek, 5 listopada ok. godz. 22.00 zamknięta dla ruchu zostanie wschodnia jezdnia ul. J. Rosoła pomiędzy ulicami K. Jeżewskiego a Wąwozową. Równocześnie zwężona do jednego pasa ruchu zostanie zachodnia jezdnia na odcinku od ul. Jeżewskiego do Wąwozowej. Utrzymany będzie jeden kierunek ruchu – w stronę ul. Wąwozowej.

Autobusy linii: 166, 192 i N37 zostaną skierowane na następujące trasy objazdowe:

166 (w kierunku Pl. Hallera): OS. KABATY - Al. KEN – Belgradzka - … - PL. HALLERA

192 (trasa skrócona): METRO WILANOWSKA - … - Rosoła – KIEPURY 01 (dla wysiadających) – zawrotka na parkingu za przystankiem KIEPURY 01KIEPURY 02 (przystanek krańcowy) – Rosoła - … - METRO WILANOWSKA

N37 (w kierunku Dw. Centralnego): OS. KABATY – Al. KEN – Przy Bażantarni – Rosoła - … - DW. CENTRALNY

opublikowano 31 października 2018r.
ostatnia aktualizacja 5 listopada 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska po godzinach

Komunikacja miejska po godzinach

Warszawski Transport Publiczny to wygodny sposób na dotarcie do pracy, szkoły, po zakupy, do urzędu, kina czy lekarza. Codziennie każdy pasażer może się o tym przekonać. Można jednak wyjść poza schemat i spojrzeć na komunikację miejską jako ciekawy obiekt badań naukowych czy arenę do bicia rekordów. Tak właśnie potraktowały transport publiczny osoby, o których piszemy w najnowszym numerze. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską