Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Wrócił POP Marymont. POP Metro Ratusz-Arsenał w remoncie

Wrócił POP Marymont. POP Metro Ratusz-Arsenał w remoncie

Do dyspozycji pasażerów, od 22 października, wrócił POP Marymont. Od soboty, 20 października, Punkt Obsługi Pasażerów Metro Ratusz-Arsenał na I linii metra jest nieczynny. Rozpoczął się jego remont.

Od 22 października, po remoncie, znów czynny jest Punkt Obsługi Pasażerów na stacji Metro Marymont. Dzięki przebudowie stanowiska kasjerskie zostały dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych – każde z okienek zostało wyposażone w system głośnomówiący, a część także w pętle induktofoniczne dla osób niesłyszących. Dla pracowników powstały zaplecza – oddzielne pomieszczenia socjalne oraz szatnie. Warunki obsługi interesantów oraz pracy punktach systematycznie się poprawiają.

W sobotę 20 października zaczłą się remont kolejnego Punktu Obsługi Pasażerów, tym razem na stacji Metro Ratusz-Arsenał. Pracownicy z tego punktu przeszli do POP Metro Dworzec Wileński, dzięki temu zwiększyła się liczba osób obsługująca tam naszych Pasażerów. Zapraszamy także do innych POP-ów funkcjonujących na I linii metra (Metro Świętokrzyska, Metro Centrum, Metro Dworzec Gdański, czy Metro Plac Wilsona) oraz w pozostałych miejscach (np. do Punktu przy siedzibie ZTM, przy ul. Żelaznej 61).

Szczegółowa lista Punktów Obsługi Pasażerów, wraz z adresami i godzinami otwarcia znajduje się na stronie Zarządu Transportu Miejskiego.

opublikowano 17 października 2018r.
ostatnia aktualizacja 22 października 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska po godzinach

Komunikacja miejska po godzinach

Warszawski Transport Publiczny to wygodny sposób na dotarcie do pracy, szkoły, po zakupy, do urzędu, kina czy lekarza. Codziennie każdy pasażer może się o tym przekonać. Można jednak wyjść poza schemat i spojrzeć na komunikację miejską jako ciekawy obiekt badań naukowych czy arenę do bicia rekordów. Tak właśnie potraktowały transport publiczny osoby, o których piszemy w najnowszym numerze. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską