Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Remontujemy POP-y

Remontujemy POP-y

28 sierpnia otworzyliśmy wyremontowany Punkt Obsługi Pasażerów na stacji metra Dworzec Gdański. We wrześniu otwarty zostanie też odnowiony POP na stacji metra Marymont.

Pasażerowie mogą korzystać z wyremontowanego POP-u na stacji metra Dworzec Gdański. Wszystkie ściany zostały odnowione i pomalowane na biało. Punkt funkcjonuje w dni powszednie w godz. 7.00-20.00.

Podczas wakacyjnej przerwy w funkcjonowaniu POP-u na stacji metra Marymont trwa remont. Punkt zostanie całkowicie odnowiony i będzie spełniał najwyższe standardy obsługi pasażerów. Jedno z okienek zostanie przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami.

Informacje o lokalizacjach i godzinach otwarcia Punktów Obsługi Pasażerów znaleźć można TUTAJ.

opublikowano 21 sierpnia 2018r.
ostatnia aktualizacja 11 września 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro zmienia Warszawę

Metro zmienia Warszawę

Metro ma „właściwości miastotwórcze”. Dzielnice Warszawy, do których dociera, rozwijają się szybciej, przyciągają biznes i nowych mieszkańców. Tak było na Ursynowie i Bielanach, to samo dzieje się na Woli oraz Pradze, dlatego naszym Czytelnikom postanowiliśmy przybliżyć, co zmieniło się w stolicy po wybudowaniu centralnego odcinka II linii metra. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską