Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

kontakt

udostępnione przystanki

W związku z wydanym przez wojewodę mazowieckiego rozstrzygnięciem nadzorczym stwierdzającym nieważność Uchwały nr LX/1590/2018 Rady m. st. Warszawy z dnia 11 stycznia 2018 r. w sprawie ustalenia przystanków komunikacyjnych i dworców udostępnionych dla przewoźników oraz zasad korzystania i stawek opłat za korzystanie z przystanków komunikacyjnych i dworców (Dz. Urz. Woj. Maz. z 2018 r. poz. 765) wykazy przystanków udostępnianych operatorom, przewoźnikom, przewoźnikom turystycznym i specjalnym oraz treść uchwały do czasu ostatecznego rozstrzygnięcia uznaje jako nieobowiązujące. Rozstrzygnięcie nadzorcze powoduje wstrzymanie wykonania uchwały z mocy prawa.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

10 lat Warszawskich Linii Turystycznych

10 lat Warszawskich Linii Turystycznych

Świętujemy w tym roku 10-lecie Warszawskich Linii Turystycznych, organizowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego. Przez ten czas na pokłady jednostek pływających pod szyldem WLT wsiadło ponad milion pasażerów, a same Warszawskie Linie Turystyczne stały się ważną częścią letniej oferty stolicy. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską