Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

kontakt

udostępnione przystanki

W związku z wydanym przez wojewodę mazowieckiego rozstrzygnięciem nadzorczym stwierdzającym nieważność Uchwały nr LX/1590/2018 Rady m. st. Warszawy z dnia 11 stycznia 2018 r. w sprawie ustalenia przystanków komunikacyjnych i dworców udostępnionych dla przewoźników oraz zasad korzystania i stawek opłat za korzystanie z przystanków komunikacyjnych i dworców (Dz. Urz. Woj. Maz. z 2018 r. poz. 765) wykazy przystanków udostępnianych operatorom, przewoźnikom, przewoźnikom turystycznym i specjalnym oraz treść uchwały do czasu ostatecznego rozstrzygnięcia uznaje jako nieobowiązujące. Rozstrzygnięcie nadzorcze powoduje wstrzymanie wykonania uchwały z mocy prawa.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

O komunikacji miejskiej warto i trzeba rozmawiać. Każdy znajdzie w niej coś ciekawego, a przy okazji można posiąść wiedzę na temat wielu, ważnych społecznie, zagadnień takich jak ekologia czy dbanie o wspólną przestrzeń. Szczególnie wdzięcznymi słuchaczami są dzieci, u których od najmłodszych lat można kształtować prawidłowe postawy i przekonywać, że warto korzystać z Warszawskiego Transportu Publicznego. Dlatego Zarząd Transportu Miejskiego kieruje do szkół ofertę zajęć z wychowania komunikacyjnego "Nasza wspólna sprawa - ekologiczna Warszawa". więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską