Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

rozbudowa II linii metra

zmiany w komunikacji

Podczas budowy stacji Młynów i Księcia Janusza, ul. Górczewska jest nieprzejezdna pomiędzy ul. Płocką a al. Prymasa Tysiąclecia, natomiast pomiędzy centrum handlowym a ul. Deotymy autobusy jeżdżą (nie mogą wjeżdżać w ul. Górczewską z Jana Olbrachta i Ciołka). Autobusy, które jadą z Nowego Bemowa oraz z osiedla Jelonki, zostały skierowane na trasy objazdowe prowadzące ul. Elekcyjną, M. Kasprzaka i Prostą. Autobusy z rejonu ul. Redutowej i Jana Olbrachta zamiast ul. Górczewską, kursują Redutową, M. Kasprzaka oraz Prostą.

Ponadto zamknięta została ul. Płocka pomiędzy ul. Wolską i Kasprzaka. Konieczne było też wyłączenie ruchu tramwajowego wzdłuż ul. Prostej, Kasprzaka i Skierniewickiej.

W celu ułatwienia dojazdu do centrum oraz do metra mieszkańcom Jelonek, została wzmocniona komunikacja autobusowa na ul. Połczyńskiej i M. Kasprzaka, a ul. Wolską jeździ więcej tramwajów. Na ul. Połczyńskiej, M. Kasprzaka i Prostej (do Ronda I. Daszyńskiego) wytyczono buspas. W drugim etapie. Zamknięta została ul. Płocka na odcinku od ul. Wolskiej do Ludwiki. Autobusy kursujące ul. Płocką zostały skierowane przez ul. Skierniewicką. Z powodu budowy wentylatorni oraz szybu wydobywczego dla tarcz drążących tunele wyłączony został też ruchu tramwajowego na ul. Skierniewickiej oraz M. Kasprzaka i Prostej aż do Ronda ONZ.

20170731__mapa_na_metro_na_przystanki_542

Szczegóły tras oraz rozkłady jazdy pszczególnych linii znajdują się tutaj.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Odkorkuj się i jedź

Odkorkuj się i jedź

Każdy kierowca dobrze wie, co to znaczy stać w korku. Minuty mijają, wskazówki zegarka tykają „coraz głośniej”, a kolumna samochodów przesuwa się powolutku w kierunku kolejnych świateł. Spóźnienie do pracy, do lekarza czy na spotkanie jest w takiej sytuacji niemal pewne, a przecież, po dojechaniu na miejsce, trzeba jeszcze gdzieś zaparkować auto w centrum miasta. Nerwy, hałas, spaliny - tego wszystkiego można uniknąć, wybierając komunikację miejską. Tylko co zrobić, jeśli się mieszka poza Warszawą? W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem są parkingi "Parkuj i Jedź", które istnieją w stolicy już dziesięć lat. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską