Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

linie turystyczne

promy przez Wisłę

promy_pl_542_01

Brzegi Wisły łączą cztery bezpłatne przeprawy promowe:

  • "SŁONKA": Cypel Czerniakowski - Saska Kępa
  • "PLISZKA": Most Poniatowskiego - Stadion Narodowy
  • "WILGA": Podzamcze-Fontanny - ZOO
  • "TURKAWKA": Nowodwory - Łomianki

W ciągu kilku minut można się nimi przeprawić na drugą stronę rzeki. Płynąc promem można poczuć przyjemny, wiślany chłód, który jest szczególnie miły w upalne, letnie dni. Promy „Pliszka”, „Słonka” i "Turkawka" zabierają na pokład 21 osób oraz 21 rowerów, a prom "Wilga" zabiera na pokład 40 osób i 40 rowerów.

Dojście do promów

Dojście do promu PLISZKA Dojście do promu SŁONKA
Dojście do promu PLISZKA Dojście do promu SŁONKA
Dojście do promu WILGA Dojście do promu TURKAWKA
Dojście do promu WILGA Dojście do promu TURKAWKA

Rozkład rejsów

Promy od 1 maja do 30 czerwca pływają tylko w soboty, niedziele i dni świąteczne oraz dodatkowo 2 i 4 maja oraz 1 czerwca. Od 1 lipca do końca sierpnia również w dni powszednie, natomiast od 1 do 16 września – w soboty i niedziele.

Powiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęcie

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Pakiet Komunikacyjny Hit Benefit!

Pakiet Komunikacyjny Hit Benefit!

Pracownik chętniej wykonuje swoje obowiązki kiedy czuje, że pracodawca o niego dba i stara się odpowiadać na jego potrzeby. Zarząd Transportu Miejskiego udostępnił możliwość zakupu benefitu, jakiego na rynku jeszcze nie było. Dzięki ofercie, przygotowanej przez agenta mobilności, przedsiębiorcy mogą dofinansować swoim pracownikom zakup biletu komunikacji miejskiej. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską